• Riga

SIA MESTAKO

Kas ir SIA Mestako?

SIA Mestako ir stabili augošs uzņēmums, ko 2005. gadā nodibināja tulkošanas nozares profesionāļi ar lielu praktisko un profesionālo pieredzi kā rakstiskajā, tā arī mutiskajā tulkošanā, tulkošanas projektu vadīšanā un tulkojumu kvalitātes nodrošināšanā.

Ko dara SIA Mestako?

SIA Mestako – pilna servisa tulkošanas kompānija – nodrošina vispusīgu pakalpojumu klāstu tulkošanas nozarē: sinhronās tulkošanas iekārtu un konferenču aprīkojuma nomu, konferenču un pasākumu apskaņošanu, konferenču tulku pakalpojumus, rakstiskās tulkošanas pakalpojumus, arī iztulkoto materiālu maketēšanu un sagatavošanu iespiešanai (katalogi, lietotāju rokasgrāmatas, instrukcijas u.c.), kā arī citus ar tulkošanu saistītus pakalpojumus.

Ko nozīmē „Mestako”?

Nosaukums „Mestako” ir abreviatūra no nosaukuma "MElnā STārķa KOmpānija" vārdu pirmajiem diviem burtiem. Tā kā Latvija ir viena no retajām valstīm Eiropā, kur brīvā dabā vēl ir sastopami melnie stārķi, uzņēmuma dibinātāji, veidojot nosaukumu, vēlējās iemūžināt šo unikālo un brīnišķīgo putnu sava uzņēmuma nosaukumā.